תהליך עיצוב מותאם אישית

1. בחרו עיצוב

קטלוג עיצובי הקאסטום למטה מתעדכן על בסיס קבוע - נוספים עיצובים חדשים, ומתעדכנים עיצובים קיימים. כדי לבחור את העיצוב הנכון, אנו מממליצים לכם לחשוב כמה לוגואים וחומרים גרפיים תרצו למקם על העיצוב. חלק מהעיצובים יותר מינימליסטיים, וחלק מציעים שטחי פרסום נרחבים יותר המתאימים לכמות גדולה של לוגואים.

2. ספרו לנו על ההזמנה שלכם

מלאו את טופס הזמנת הקאסטום או שלחו לנו מייל לכתובת aviad@Jingaclothing.com. ספרו לנו על המוצר שברצונכם להזמין, ועל העיצוב שבחרתם מהקטלוג למטה. אנו נשיב לכם תוך יום עסקים עם פרטים נוספים להשלמת ההזמנה.

3. נבנה לכם עיצוב על בסיס הבחירות שלכם

בהתבסס על העיצוב שתבחרו מהקטלוג, הלוגואים או חומרים גרפיים אשר תשלחו לנו, ועל המוצר שאותו תבחרו, נשלח לכם סקיצה ראשונית של העיצוב. צבעי העיצוב יכולים להיבחר ע"פ הלוגו הראשי שלכם, ע"פ רצונכם, או ע"פ המלצת המעצבים שלנו. נמקם את הלוגואים והחומרים הגרפיים אותם תרצו להכניס לעיצוב, ונתקדם ביחד במידה ויידרשו שינויים. כמות הלוגואים אשר תרצו למקם על העיצוב אינה מוגבלת, ולא תידרשו בתשלום נוסף עבור צבעים / לוגואים נוספים.

קטלוג עיצובי קאסטום

CB
SU
XDG
Bre
Horizon
Duo
Underarm
Trible
Slash
Layer
Claw
Wind
Loze
TUR
FLines
Show More
 

מחפשים עיצוב ייחודי?

בהזמנות גדולות מ- 40 יח' למוצר, אנו מציעים עיצוב מקצועי וייחודי בהתאמה אישית מוחלטת לצרכים שלך, ללא עלות נוספת. אתם מוזמנים למלא את טופס הזמנת הקאסטום שלנו, או לשלוח לנו מייל לכתובת aviad@Jingaclothing.com, ונשיב לך תוך יום עסקים אחד עם פרטים נוספים.